Tüm Blog Yazıları

En Güzel Sunumu Yap, Kahveyi Kap!

Sunum Etkinlikleri Sunum 1

En Güzel Sunumunu Yap Hediyeni Kap

Uzun zamandır sosyal medya takipçilerimiz için etkili ve güzel bir yarışma yapmadığımızı fark ettik. Epey bir zaman düşünüp taşındıktan sonra kahve denilince akla gelen ve şu aralar ister adına moda isterseniz trend deyin, hadi bir sunum yarışması yapalım dedik.

Sunum yarışmamıza katılmak oldukça basit. Eşe dosta ya da misafire kahve ikram etmeden önce küçük bir kağıda “Ad, soyad ve tarih” bilgilerini ekleyip yapacağınız sunumun fotoğrafını çekiyorsunuz. Çektiğiniz bu fotoğrafı da kendi sosyal medya profillerinizde (Facebook, Twitter ya da Instagram hiç fark etmez) #enlezzetlikahve #harputdibek etiketleriyle (dilerseniz kurumsal profilimizi de etiketleyerek) paylaşıyorsunuz. Biz de etiketler aracılığıyla sizin tarafınızdan paylaşılan fotoğrafları inceleyip bir ay içerisinde en güzel sunumlardan üç taneyi seçip sizinle iletişime geçiyoruz. İşte her şey bundan ibaret.

 

Ödüller:

Birinciye Harput Dibek Kahvesi Hediye Seti (500 gr Kahve, Tarihi Bakır Cezve ve Harput Dibek Fincanı)

İkinciye Harput Dibek Kahvesi 500 gr

Üçüncüye Harput Dibek Kahvesi 250 gr

Mansiyon: Harput Dibek Kahvesi 200 gr

 

Jüri Üyeleri

1. Soyer ORHAN (Harput Dibek Kahvesi Yön. Kur. Başkanı)

2. Mehmet ORHAN (Harput Dibek Kahvesi Yön. Kur. Üyesi)

3. Vedat İPEK (Harput Dibek Kahvesi Genel Müdürü)

4. Emine BULUT (Harput Dibek Kahvesi Eğitimden Sorumlu Personel Şefi)

5. İbrahim İLTER (Harput Dibek Kahvesi Reklam ve İletişim Uzmanı)

 

Yarışmaya Katılmak İçin Genel Kurallar:

1. Yarışmamıza 18 yaşından büyükler katılabilir.

2. Sunum fotoğraflarınız daha önce hiçbir yerde kullanılmamış olmalıdır. Fotoğrafı paylaştığınız andan itibaren saklama, kullanma ve telif hakkını Harput Dibek’e devretmiş sayılırsınız.

3. Herkes sadece bir fotoğrafla yarışmaya katılabilir. Sonradan yüklenen ve birden fazla olan fotoğraflar tarafımızdan dikkate alınmayacaktır.

4. Yarışmamız 26 Ocak 2018’de başlayıp 20 Şubat 2018 saat 23.59’da sona erecektir. Bu tarihlerden sonra yüklenen fotoğraflar geçersiz sayılacak ve dikkate alınmayacaktır.

5. Çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter ya da Instagram profillerinizde yayınlayabilirsiniz. Gizli olan profillere ulaşamayacağımız için lütfen resmi ve kurumsal olan hesaplarımızı takip ettikten sonra fotoğraflarınızı paylaşın.

6. Özel mesajla gönderilen fotoğraflar kesinlikle dikkate alınmayacaktır. Çekilen fotoğrafları kendi profilinizde ve #enlezzetlikahve #harputdibek hashtagleriyle (etiketleriyle) paylaşmanız gerekmektedir.

7. Acı Kahve Special Gourmet, düzenlemiş olduğu yarışma kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir