Harpu Dibek Kahvesi

Sıkça Sorulan Sorular

Harput Dibek Kahvesi hakkında sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık

Dibek Kahvesi ismini pişirme şeklinden değil dibek taşının içerisinde öğütmesinden almıştır. Aslında kahvenin öğütülme yöntemidir. Ayrıca günümüzde kullanılan Dibek Kahvesi bir karışım kahvesidir ve her markanın kendine has karışım formülleri vardır. Bizler bu konuda şeffaf davranıyoruz ve Harput Dibek Kahvesi olarak tüm ambalajlarımızda içindekileri net olarak belirtiliyoruz şimdi bir de buradan sizlere Harput Dibek Kahvesinin içeriğini anlatalım istiyoruz.

Dilerseniz buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dibek Kahvesi Nedir? diye soran kişilere bu makalemizi paylaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan Stantlarınızda İkram Ettiğiniz Kahve Kıvamını Nasıl Yakalarım? – Kahve Tadı Neden Farklı? – Harput Dibek Kahvesini Nasıl Pişirmeliyim? gibi sorulara cevap olabilmesi adına bu makalemizde ikram edilirken içmiş olduğunuz Harput Dibek Kahvesinin tadını yakalayabilmeniz için Harput Dibek Kahvesi Nasıl Yapılır sorusunu cevapladık. Hemen Buraya Tıklayarak Dibek Kahvesi Nasıl Yapılır Öğrenebilirsiniz

Öğütülmüş / Arabica / İnce Dereceli / Orta Kavruk Kahve, Kahve Kreması, Kakao, Kakule Bitkisi Tohumu

Harput Dibek Kahvesi için şeker oranı tavsiyemiz şu şekildedir;

Sade: Anlaşıldığı gibi hiç şeker atmıyoruz 🙂

Az Şekerli: 1 Adet Küp Şeker yada 1 Çay Kaşığı Toz Şeker

Orta: 2 Adet Küp Şeker yada 2 Çay Kaşığı Toz Şeker

Şekerli: 3 Adet Küp Şeker yada 3 Çay Kaşığı Toz Şeker

Son olarak Dibek Kahvesi Fiyatlarını merak edenleri şöyle mağazamıza doğru alabiliriz. Hemen ürünlerimizi inceleyerek Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme seçeneğiyle siparişlerinizi verebilirsiniz aynı gün içerisinde kargonuz çıkacaktır.

Ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca dibek kahvesi kadar lezzetli içenlere tadını damağında bırakan yepyeni lezzetimiz Sütlü Toz Menengiç Kahvesi (Çedene Kahvesi) denemenizi tavsiye ederiz.

Harput Dibek Kahvesi

İletişim Formu

Sormak İstediğiniz Ne Varsa Size Yardımcı Olalım...