Tüm Blog Yazıları

Önemli Duyuru

Ucuza Ürün Satışı

Son günlerde Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Epttavm, Trendyol ve Amazon gibi pazaryeri sitelerinde satılan ürünlerimizin fiyatlarının neden bu kadar ucuz olduğunu sizlere kısaca açıklamak istedik.

Küresel Salgın Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19)

Covid-19 diğer adıyla koronavirüs, insanlık tarihinde dünyamızı etkisi altına almış olan olumsuz durumlardan biridir. Küresel düzeyde insan sağlığını etkileyen bu ölümcül virüsten sonra Türkiye’de de virüsten korunmak için Bilim Kurulu ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından başarılı birçok proje yürütülmüştür.

Tarafımızdan Onaylanmış ve Yetki Belgesi Bulunan Satıcılar

Koronavirüs gereği 85 gün boyunca satış yapamayan bazı satış noktalarımız, onayımız dışında birkaç farklı firmaya toptan şekilde tavsiye edilen tüketim tarihine yaklaşan eski ürünlerimizin zararına da olsa satışını gerçekleştirmişlerdir. Resmi internet sitemizde bulunan ürünler, yeni ambalajlı olup onayımızın bulunmadığı satıcılara satışı yapılmamaktadır. Harput Dibek Kahvesi ürünlerinin kalitesini zaten biliyorsunuz ve bu durum tartışılamaz. Bu kalitede ürünleri size ulaştırmak bu kadar ucuz olsaydı, üreticisi olduğumuz için öncelikle biz kendi resmi e-ticaret sitemizde sizlere satışını gerçekleştirirdik. İnternette ucuza satılan ürünler, Covid-19 süresince satılamamış, stoklarda kalmış, eski ambalajlı ve eski tarihli ürünlerdir. Tescilli Harput Dibek markasının üreticisi olarak onay vermediğimiz satıcılar tarafından bu ürünlerin satışı şimdilik gerçekleştirilmektedir.

Orijinal ve Taze Harput Dibek Kahvesi

Siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ve en taze ürünleri sunmak için uğraş vermeye devam edeceğiz. Şu an için resmi satış noktalarımız ve resmi internet sitemizde bulunan ürünler taze olup bu ürünlerin fiyatları günceldir.

Onay Vermediğimiz Ürünleri Lütfen Satın Almayın!
Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Hizmetiyle
Web Sitemizden Ürün Satın Almak İçin Lütfen Buraya Tıklayın.
Resmi Satış Noktalarımızı Görmek İçin Lütfen Buraya Tıklayın.
Resmi Pazaryeri Satış Mağazalarımız
Hepsiburada.com | N11.com | Gittigidiyor.com
Bol kahveli ve mutlu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir